DRUK WIELKOFORMATOWY

 

BANER REKLAMOWY

Jest to najczęściej wykorzystywany baner do reklamowania usług lub produktów. Frontlit to rodzaj tkaniny wyróżniającej się strukturą siatki poliestrowej pokrytej PCV. Reklama może występować w odmianie powlekanej (obróbka termiczna zwiększa jego wytrzymałość) lub laminowanej. Banery wyróżniają się  gramaturą, która przekłada się na grubość materiału (od 330 do 900 g/m2), gęstością włókien materiału oraz dodatkami, np. oczkowaniem lub zgrzanymi krawędziami.

SIATKA MESH

Jest to perforowany materiał, na którym drukuje się dowolną grafikę. Siatkę montuje się między innymi na ścianach budynku, tak aby była jak najbardziej widoczna. Zastosowane otwory przepuszczają część promieni słonecznych.

FOLIA MONOMERYCZNA

Folia monomeryczna to materiał samoprzylepny. Montuje się go go na dowolnie wybranej powierzchni. Wykonamy dla Was zarówno folię do użytku wewnętrznego, jak i na zewnątrz, odporną na wpływ warunków atmosferycznych. Zastosowanie dodatkowo płynnego lub stałego laminatu skutecznie ochroni powierzchnię wydruku przed zarysowaniami i wpływem promieniowania UV.

FOLIA POLIMEROWA

Materiał średnio i długookresowy. Odmiana polimerowa wykorzystywana jest w podobnych miejscach, co folia monomeryczna, jednak charakteryzuje się większą trwałością, wówczas czas jej ekspozycji może wynieść nawet 7 lat. Jest wykorzystywana przy produkcji reklam samochodowych. Struktura folii polimerowej pozwala na jej formowanie na niewielkich przetłoczeniach oraz powierzchniach obłych.

FOLIA WYLEWANA

Najbardziej zaawansowana i najtrwalsza folia wykorzystywana do oklejania samochodów. Jest produkowana przy użyciu nowoczesnych technologii (pozwalają na usuwanie efektu pamięci folii), stosowana jest do najtrudniejszych aplikacji, na przykład na samochodach z wieloma przetłoczeniami i wklęsłościami.

FOLIA ONE WAY VISION

Samoprzylepna folia perforowana, wykorzystywana do oklejania szyb samochodowych, witryn sklepowych oraz innych oszkleń. Z zewnątrz widoczna jest grafika wydrukowana na folii, natomiast od wewnątrz można zobaczyć wszystko, co znajduje sie po drugiej stronie.

FOLIA ODBLASKOWA

Jest wykorzystywana wtedy, gdy materiały reklamowe umieszczone na billboardach, tablicach lub samochodach mają być widoczne zarówno w dzień, jak w i nocy. Zastosowane tworzywo sprawia, że powierzchnia folii odbija skierowane na nią światło reflektorów samochodowych i świeci.

BLOCKOUT ROLL-UP

Dedykowany materiał do roll-upów. Jest to wysokiego gatunku materiał poliestrowy, urozmaicony za sprawą specjalnej przekładki blokującej światło. Dzięki niej, wydrukowana grafika jest doskonale widoczna w każdych warunkach, nawet przy eksponowaniu jej bardzo mocnym światłem. Blockout wyróżnia się perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów.

BANER BLOCKOUT

Baner typu Blockout jest wykonany z materiałów, które skutecznie blokują światło. Dzięki temu nadrukowana na nich informacja jest doskonale widoczna w każdych warunkach.

BANER ODBLASKOWY

Zapewniają całodobową ekspozycję materiałów reklamowych bez konieczności generowania dodatkowego światła. Zastosowany materiał odblaskuje, gdy na jego powierzchnię pada światło reflektorów samochodowych, dzięki czemu baner jest bardzo dobrze widoczny.

BANER BACKLIGHT

Wykonany z materiałów przepuszczających światło, dzięki czemu dobrze sprawdza się jako lico kasetonów świecących i innych reklam świecących. Poprzez montaż tylnego światła (np. w postaci diod LED), wydruk jest bardzo dobrze widoczny, nie traci barw, jak przy użyciu standardowych banerów.

PAPIER BLUEBACK

Ekonomiczny papier z niebieskim tyłem, stosowany do druku reklam na billboardy. Odznacza się bardzo niską ceną, dlatego zalecany jest firmom korzystającym z materiałów o krótkiej ekspozycji (np. zmienianych co tydzień).

FOTOTAPETA

Pełni funkcję materiału promocyjnego Wraz z nadrukowaną grafiką, wykorzystywanego wewnątrz pomieszczeń (np. w biurach, gabinetach, salonach). Występuje w wielu formach – między innymi gładkiej, strukturalnej (o zwiększonej grubości), fizelinowej (jest mocowana klejem do tapet), a także z klejem samoprzylepnym.

LEDART JĘDRZEJCZYK MACIEJCZYK SPÓŁKA CYWILNA

ul. Lwowska 72A, 34-100 Wadowice (budynek Madix)

NIP:551-262-45-51