KASETONY REKLAMOWE

 

TABLICE REKLAMOWE

Są to jedne z najprostszych, a zarazem najczęściej wykorzystywanych nośników reklamy zewnętrznej. Mogą posłużyć Wam zarówno w celach promocyjnych, jak i informacyjnych. Tablica zamontowana na elewacji będzie wskazywała miejsce, którego lokalizację chcemy oznaczyć i uwidocznić. Tablice wykonujemy na takich materiałach jak PCW, pleksi, dibond.

KASETONY JEDNOSTRONNE DIBOND

Kasetony wykonane z materiału kompozytowego są bardzo atrakcyjną i estetyczną formą reklamy. W reklamach świetlnych stosujemy tylko i wyłącznie najlepszej jakości hermetyczne moduły ledowe które sprawiają, że reklama świeci przez długie lata.

KASETONY JEDNOSTRONNE LICO Z PLEKSI

Ogromną zaletą tych kasetonów reklamowych jest wykonane lico z pleksi. Rozwiązanie pozwala oświetlić całą powierzchnię kasetonu, dzięki czemu nośnik jest bardzo dobrze widoczny po zmroku. Kaseton jest osadzony na aluminiowych profilach.

KASETONY LICO NAPINANE TEKSTYLNE

Elastyczne lico pozostawia nam mnóstwo możliwości w dostosowywaniu rozmiaru i kształtu kasetonu reklamowego, bez konieczności zachowania łączeń. Dzięki temu przygotujemy go w taki sposób, aby jak najlepiej spełniał Wasze oczekiwania.

KASETONY DWUSTRONNE DIBOND

Kaseton wykonany z dibondu w wersji dwustronnej jest bardzo dobrze widoczny dla pieszych przechodzących wzdłuż fasady budynku, najczęściej jest zamontowany poprzecznie do elewacji.

KASETONY DWUSTRONNE LICO Z PLEKSI

Kasetony świecące z licem z pleksi mogą być wykonane w wersji dwustronnej.

KASETONY O NIEREGULARNYM KSZTAŁCIE

Możemy wykonać kaseton w dowolnym kształcie, bez względu na to ją formę przybiera logo.

LITERY ŚWIECĄCE

Wykonujemy wysokiej jakości litery 3D, z których tworzone są materiały reklamowe oraz identyfikacyjne. Sprawdzą się doskonale na budynku siedziby firmy i w jego okolicach. Ze względu na wykorzystanie oświetlenia, pełnią swoją funkcję również w nocy. Stosujemy szereg zróżnicowanych materiałów, dlatego możemy zaproponować wykonanie rozbieżnych form przestrzennych i oświetleniowych.

LITERY ZE STYRODURU

Wykorzystanie materiału, jakim jest styrodur pozwala nam przygotować atrakcyjne litery tworzące efekt trójwymiarowości. Znaki mogą być dodatkowo uszlachetnione licem z pleksi lub z dibondu. Reklama w takiej postaci będzie bardziej wyeksponowana i zauważalna.

LOGO Z PLEKSI

Wykonywane jest z materiału odznaczającego się wysoką podatnością na obróbkę, dlatego jesteśmy w stanie przygotować dowolnie wybrany kształt. Grafikę wycinamy z pleksi kolorowej lub bezbarwnej.

LOGO NEONLED

Potrzebujesz odświeżyć design firmy? Idealnie sprawdzą się do tego elementy z neonledu. Jesteśmy producentem tego typu reklamy na bazie technologi led. Tego typu forma sprawdzi się jako logo firmy lub napis na wejściu, czy ozdoba do biura. Reklamę możemy zamontować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz – korzystając z hermetycznych modułów ledowych.

TABLICZKI INFORMACYJNE

Pozwolą w czytelny sposób oznaczyć wszystkie pomieszczenia w Waszej firmie bądź przekazać różne istotne informacje. Tabliczki przygotowujemy z materiału odpornego na działanie czynników zewnętrznych.

TABLICE „Z DASZKIEM” PODŚWIETLANE

Produkt został zaprojektowany przez naszą firmę. Idealna alternatywa dla tych, którym zależy, aby reklama była podświetlana, nie inwestując przy tym ogromnych nakładów. Zrealizowaliśmy już kilkanaście projektów takiej reklamy, dlatego możemy stwierdzić że nasz pomysł spełnił oczekiwania naszych klientów.

PYLONY

Pylony reklamowe to wolnostojące konstrukcje, które wykorzystywane są przede wszystkim do wskazania siedziby firmy oraz informowania, jakie podmioty działają w oznaczonym budynku. Przygotowujemy je w różnych formatach przy użyciu najlepszych materiałów, a także systemów ledowych. Wszystko po to, aby potencjalni klienci wiedzieli, gdzie znajduje się Twoja firma.

OKLEJANIE WITRYN SKLEPOWYCH

Witryna sklepu powinna zainteresować potencjalnych klientów. Specjalizujemy się w kompleksowej usłudze wykonania projektu witryn wraz z oklejeniem m.in. foliami monomerycznymi, OWV jak również mrożonymi.

LEDART JĘDRZEJCZYK MACIEJCZYK SPÓŁKA CYWILNA

ul. Lwowska 72A, 34-100 Wadowice (budynek Madix)

NIP:551-262-45-51