Z nami osiągniesz sukces

Nasz zespół pomaga w skutecznym budowaniu wizerunku, który w najlepszy możliwy sposób świadczy o firmach prowadzonych przez naszych Klientów.

Na Wasz sukces będzie pracowała grupa młodych, kreatywnych i pełnych świeżych pomysłów ludzi, którzy po prostu znają się na swojej pracy. Wszelkie zlecenia realizujemy w sposób indywidualny, nastawiony na spełnienie określonych wymagań stawianych przez naszych klientów. Nie ma mowy o powielaniu schematów, każdy projekt to nowe wyzwanie!

Na rynku jesteśmy obecni od 2010 roku. W tym czasie mieliśmy przyjemność pracować dla wielu firm działających w bardzo zróżnicowanych dziedzinach. Nasza główna siedziba mieści się w Wadowicach, jednak działamy na terenie całej małopolski – przede wszystkim w Krakowie, Kalwarii, Andrychowie, Zatorze i Skawinie.

Nasi główni wizjonerzy

KEY ACCOUNT MANAGER

DAMIAN

Czuwa nad właściwą realizacją wszystkich potrzeb naszych Klientów. Jest do Waszej dyspozycji na każdym etapie prac.

KEY ACCOUNT MANAGER

MACIEK

Zajmuje się opracowaniem i wykonaniem zleconych przez Was zadań. Służy również dobrą radą, dzięki której każdy projekt może być jeszcze lepszy.

GRAPHIC DESIGNER

ŁUKASZ

Dba o to, aby każdy projekt wyróżniał się nowoczesnym designem i nieszablonową stylistyką. Ma głowę pełną pomysłów, dlatego jest w stanie podjąć się każdego zadania.

LEDART JĘDRZEJCZYK MACIEJCZYK SPÓŁKA CYWILNA

ul. Lwowska 72A, 34-100 Wadowice (budynek Madix)

NIP:551-262-45-51

Napisz do nas

info@reklamawadowice.pl

500 70 66 55

LEDART JĘDRZEJCZYK MACIEJCZYK SPÓŁKA CYWILNA

ul. Lwowska 72A,
34-100 Wadowice
(budynek madix)

NIP: 551-262-45-51