POLIGRAFIA
ULOTKI

Pozwalają w atrakcyjny sposób przedstawić ofertę firmy i przekonać do współpracy. Projekt graficzny może być niezwykle zróżnicowany, dlatego pozostaną w pamięci Waszych odbiorców na długo.

Wykonujemy również ulotki składane co umożliwia zawarcie większej ilości informacji. Są bardzo poręczne i atrakcyjne wizualnie – gwarantują więc skuteczny przekaz.

WIZYTÓWKI

Wciąż pełnią bardzo ważną rolę w zdobywaniu nowych klientów biznesowych, gdyż to za ich pomocą możemy w sposób zwięzły przedstawić firmę. Przygotowujemy wizytówki ekonomiczne, składane, foliowane, plastikowe, tłoczone, numerowane, srebrzone, złocone, zawierające lakier selektywny UV oraz z papieru multiloft.

PLAKATY

Przejrzystość i atrakcyjna forma – to najważniejsze cechy dobrze wykonanego plakatu, który pozwala zareklamować Twoją firmę oraz wydarzenie. Nasze realizacje gwarantują odpowiednie wyeksponowanie istotnych informacji i zwrócenie uwagi poprzez nowoczesny projekt graficzny.

KATALOGI

Zajmujemy się projektowanie, składem oraz wydrukiem katalogów reklamowych, w których przedstawisz swoje produkty bądź usługi. Wykonujemy je w każdym formacie, z zastosowaniem papieru o różnej gramaturze i sposobach uszlachetnienia.

PAPIER FIRMOWY

Oryginalny wzór papieru firmowego jest ważnym elementem budowy wizerunku Twojej firmy, realizowanej m.in. za sprawą oficjalnej korespondencji czy wydruku ofert dla klientów. Wykonujemy również zadruk dwustronny.

TECZKI OFERTOWE

Prowadząc firmę, należy dbać o wszystkie detale. Również dotyczy to przekazywania dokumentów klientom i potencjalnym partnerom biznesowym. Przygotowane przez nas teczki zareklamują Waszą działalność, a także podkreślą rangę firmy.

NOTESY FIRMOWE

Z pozoru niewielkie gadżety pozwalają w skuteczny sposób budować zaufanie Klientów. Przede wszystkim gdy są przydatne w codziennym użytkowaniu. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wydrukiem notesów firmowych, na których może znaleźć się logo i nazwa Twojej firmy, a także inne elementy reklamowe. Opracowujemy notesy z utwardzaną okładką, a także samoprzylepne czy spiralowane.

KALENDARZE

Kalendarze to doskonały produkt reklamowy, dzięki któremu klient będzie o Tobie pamiętał przez cały rok. Projektujemy i drukujemy kalendarze, na których, może się znaleźć między innymi logo firmy, nazwa, a także oferowane produkty i inne elementy. Każdy projekt jest przez nas tworzony od podstaw, który jest dostosowany do Twoich potrzeb.

MENU

Oferujemy zaprojektowanie i wydruk menu, które ułatwi zapoznanie się gościom restauracji z proponowaną ofertą. Projektujemy menu jednostronne, składane, w formie książki, a także z użyciem niestandardowych materiałów (np. drewna lub metalu).

BONY PODARUNKOWE

Są ciekawą formą podziękowania partnerom i pracownikom za współpracę, dlatego ich forma powinna być atrakcyjna. Z pewnością będą trafionym prezentem, który pozwoli jeszcze bardziej zacieśnić współpracę z firmą.

ZAPROSZENIA

Projektując zaproszenia staramy się aby przygotowane przez nas projekty odpowiadały specyfice organizowanego wydarzenia. Mogą więc przybrać zarówno formę oficjalną, a także bardziej luźną.

ZAWIESZKI, METKI

Stanowią nieodzowny element każdego produktu, identyfikują go z daną marką. Zawierają najważniejsze informacje, dzięki którym klient jest w stanie poznać jego specyfikę, a także m.in. znaki graficzne, logo i instrukcje użytkowania. Przybierają różne kształty i mogą być zadrukowane z dwóch stron.

LEDART JĘDRZEJCZYK MACIEJCZYK SPÓŁKA CYWILNA

ul. Lwowska 72A, 34-100 Wadowice (budynek Madix)

NIP:551-262-45-51