SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

 

ROLL-UP

Najpopularniejszy materiał promocyjny wchodzący w skład reklamy wystawienniczej  – może zostać wykorzystany na wystawach, targach i spotkaniach biznesowych. Składa się z kasety i rozwijanej grafiki. Zawiera informacje na temat firmy oraz realizowanych usług.

STANDY

Wolnostojące nośniki reklamowe są świetną alternatywą dla roll-upów. Bardzo estetyczne wykonanie (najczęściej z materiałów tekstylnych) oraz nietypowe kształty zapewniają pozytywny odbiór przez potencjalnych klientów. Bardzo łatwy montaż standu bez użycia narzędzi zachęca do wyboru takiej formy reklamy przy ekspozycji na różnorodnych eventach.

ŚCIANKI POP-UP

Wygodny i szybki system wystawienniczy, przy pomocy którego podkreślicie swoją obecność na różnego rodzaju eventach. Gwarantujemy szybki montaż i możliwość dowolnego dostosowania dołączonych do konstrukcji grafik.

TRYBUNKI

Nieodzowny element każdego stoiska promocyjnego i sprzedażowego. Można umieścić na nich materiały reklamowe, różnego rodzaju gadżety bądź gotowe produkty udostępnione do degustacji. Na trybunkę naniesiemy również Wasze logo i nazwę firmy.

STOISKA HANDLOWE

Obecność na targach, konferencjach i festiwalach wymaga przygotowania kompleksowego stoiska, które zawiera m.in. konstrukcje wystawiennicze, materiały reklamowe i miejsce dla Waszych gości. Przygotujemy wszystko od początku do końca.

POTYKACZE

Jest to rodzaj stojaka, moze on być postawiony wewnątrz sklepu lub firmy, jak i również na zewnątrz budynku. Wytwarzany jest z profili aluminiowych i drewnianych, zawiera również specjalnie dopasowaną szatę graficzną.

NAMIOTY

Działalność promocyjna dzięki lekkim konstrukcjom takim jak namioty może zostać przeprowadzona w każdych warunkach. Odpowiednio przygotowany namiot okaże się idealnym miejscem dla wszystkich zainteresowanych ofertą i usługami firmy.

FLAGI

Mogą być róznorodnych rozmiarów, stać na prostej podstawie, przyjąć zakrzywiony kształt bądź zostać przymocowane do elementów stałych. Zawsze zawierają atrakcyjny materiał graficzny, dzięki któremu odpowiednio zareklamujemy Waszą działalność.

STOJAKI REKLAMOWE

Lekkie, starannie zaprojektowane stojaki zawierają kieszonki na ulotki w najbardziej popularnych formatach A4 oraz A5. Transport jest ułatwiony poprzez składanie stojaka.

INTERAKTYWNE ŚCIANKI MUZEALNE

Zaprezentowane w sposób atrakcyjny i ciekawy eksponaty zainteresują zwiedzających. Nasza firma przygotowuje nowoczesne, interaktywne ścianki muzealne, które pozwalają na implementację wielu elementów angażujących odbiorców – zarówno młodszych, jak i starszych. Dzięki nim przekazywana wiedza ma szansę przynieść efekty. Oferujemy opracowanie pojedynczych wystaw, a także kompleksowe wykonanie muzeów tematycznych.

INFOKIOSK / TOTEM REKLAMOWY

Na zlecenie naszych klientów realizujemy samoobsługowe, interaktywne punkty informacyjne, doskonale sprawdzające się w centrach handlowych, miejscach sprzedaży biletów, urzędach i wszędzie tam, gdzie konieczny jest szybki dostęp do informacji. Oprogramowanie urządzeń jest dostosowywane do potrzeb odbiorców.

LEDART JĘDRZEJCZYK MACIEJCZYK SPÓŁKA CYWILNA

ul. Lwowska 72A, 34-100 Wadowice (budynek Madix)

NIP:551-262-45-51